Wie anoniem op het weblog Frontaal Naakt reageert kan zomaar met zijn privegegevens op straat komen te liggen. Beheerder Peter Breedveld verklaarde dit zelf. U bent gewaarschuwd.
Onlangs speelde op www.joostniemoller.com de zaak Brullio. Brullio was tot voor kort vaste reageerder op deze site. Ik kreeg een mail, via iemand waar ik meer contact mee heb, van een persoon met het verzoek Brullio te benaderen. Ik mailde Brullio met het verzoek contact op te nemen met die persoon. Ik gaf die persoon niet Brullio z’n email adres. Dat leek me niet netjes. Die persoon vroeg me dat overigens ook niet.
Brullio reageerde als door een adder gebeten en verzocht mij al zijn berichten te verwijderen. Hij wilde niets meer met www.joostniemoller.com te maken hebben. Ik weet niet wat zijn overwegingen waren. Ik ken Brullio niet. Toch voelde ik medelijden met hem. Nou goed, dat is dan mijn afwijking. Een gevoel, geen mening.
Los van dat gevoel heb ik toen maar alle berichten van Brullio verwijderd. Waarom zou ik hem nog langer kwellen. En waarom hij mij.
Bovendien nam ik me voor: Ik ga niet langer voor andermans postkantoor spelen. Wil je met een andere reageerder mailen, plaats een email adres bij de reacties.
Einde verhaal, dacht ik.
Maar niet voor Peter Breedveld. Die begon een aanval tegen mij, waarbij zijn belangrijkste argument is dat ik een varken ben. Ik ken Breedveld niet, ik ken zijn overwegingen niet. Hij doet maar.
Maar Breedveld was nog niet klaar. Vandaag staat er een stuk van hem op zijn site, Frontaal Naakt. Het is tegen mij. Ik val in de prijzen dezer dagen, ook op HP/De Tijd treft u een aanval aan tegen mij. Zo houden we mekaar lekker bezig. Er zijn belangrijkere zaken om over te hebben, zoals Joanie de Rijke. Maar dat komt.
Goed. Dit is allemaal alleen nog de inleiding.
Breedveld beweert dat ik een varken ben, die zich wentelt met andere varkens, zoals Brullio. Want Brullio, zo zegt Breedveld, heeft Aboutaleb met de dood bedreigd.
Kijk, en dit is nu mijn punt:
Hoe weet Breedveld dat zo goed?
Hij schrijft:
In oktober 2008 werd de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb op Wikipedia met de dood bedreigd. Redacteur Prittstift van Geenstijl wees me erop dat de dreigert vanaf hetzelfde IP-adres al fraaie bijdragen aan de discussies op Frontaal Naakt had geleverd onder het pseudoniem ‘De Pooiers van Hassnae’ en ‘De Geest van Lagonda’ en nadere bestudering van mijn control panel log wees uit dat het hier om Brullio ging.
Stond daar echt wat ik dacht dat er stond? Strooit Breedveld de IP adressen van zijn reageerders rond?
Daarmee brengt Breedveld dus de privacy van zijn reageerders in gevaar.
Als iemand een serieuze bedreiging plaatst op zijn site, kan hij daarover aangifte doen. Ik zou dat doen. Ik ben die cultuur van bedreigingen helemaal zat.
Maar de bedreiging stond niet op de site van Frontaal Naakt. Hij stond op Wikepedia. Ik weet niet hoe dat verder afgehandeld is, maar dat lijkt me dus een zaak van Wikepedia. En van de politie.
Reageerders schrijven meestal anoniem. Via hun IP adres zijn ze te achterhalen. Iedereen heeft zo zijn eigen reden om anoniem te zijn. Dat is in zekere zin hun macht. Het gevaar is dat door die anonimiteit mensen makkelijker over de grens gaan. Mijn macht is dat ik reageerders kan bannen, of reacties kan verwijderen, bijvoorbeeld in het geval van dreigen met geweld, aanzetten tot haat, of aanhoudend het onderwerp negeren. Ik doe dat ook wel eens.
Wat ik zeker niet doe is hun IP nummers rondstrooien. Ik zou wel te gek zijn. Ze zijn bij me te gast. Ze houden mijn weblog levendig. Behalve als ze gaan bedreigen.
Breedveld heeft die macht ook. Maar hij verkeert , zo zie ik aan zijn site, in voortdurende oorlog met zijn reageerders, en ziet kennelijk niet meer dat hij ook een taak heeft als gastheer. Dus geeft hij aan GeenStijk IP nummers door.
Echt? Ik kon het haast niet geloven.
Om zeker te zijn vroeg ik het op zijn forum nog even:
Overhandigt u GeenStijl de IP adressen van uw reageerders?
Zijn reactie:
Joost, ik publiceer en overhandig aan iedereen die erom vraagt de IP-nummers van lieden die op mijn site komen zieken.
U bent dus gewaarschuwd. Reageert u anoniem op Frontaal Naakt, dan kunnen uw gegevens zomaar met wat gepuzzel op straat komen te liggen.


Als je nou werkelijk je weblog naar de kloterij wilt helpen, dan moet je met IP-nummers gaan strooien, jawel hoor!
Enfin, bedankt voor de tip. Ik zou het zelf niet in m’n hoofd halen om een Aboutaleb met de dood te bedreigen (mocht dat echt gebeurd zijn).
Sterker nog, ik raad iedereen af om Aboutaleb met de dood te bedreigen.
Wat koopt een mens daarvoor? Je kunt beter vrede stichten, wat uiteraard niet nodig is als er vrede is. Ratzinger zou er het zijne van denken – dit terzijde.
Knoop dus goed in je oren: mocht Abdul-Jabbar van de Ven bellen en me vragen om het IP-nummer van bijvoorbeeld Bottehond, dan zoek ik dat meteen even voor ‘m op.
Walgelijke vent die Breeveld. NAW gegevens publiceert de man ook zonder blikken of blozen. Over een paar jaar horen we niks meer van hem, uitgekotst als hij zal zijn.
Bottehond beschreef zijn hoogdravende gespartel vandaag heel treffend:
“Misschien overschat Peter de reikwijdte van zijn bezigheden en onderschat hij de islam. Het zou zo maar kunnen.”
Gelukkig typen wij op het netwerk van de buren en daar staat de koffie klaar, hoor..
@Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten 12 juni 2009 om 15:13
Dat ‘typen’, dat is net werk, vind je niet?
Wie de ware aard van Peter Breedveld (en zijn onnozel liefje Hassnae Bouazza) wil leren kennen, moet maar eens het volgende lezen: http://lagonda.blogspot.com/2008/08/folie-deux.html
By the way: wat zouden al die kinderen ervan vinden, dat Breedveld massaal naaktfoto’s van hen op zijn website publiceert? Moeten zij ervoor boeten dat hun ouders naturisten zijn? Kan Breedveld zich niet tot foto’s van naakte volwassenen beperken? Het zou mij overigens niet verwonderen als tussen die “naturistische” foto’s ook kinderporno zit.
Joost, dat je bij Breedveld niet veilg bent is geen nieuws.
Eeerder al toonde hij zijn NSB-mentaliteit door ware naam en toenaam van zijn voormalige maatje Lagonda te pubiceren.
Ik zou er niet nog een topic aan wijden, Niemöller. Behalve dat het vrij snel verveelt, begint het dan ook erg te lijken op talkshows waarin het ene bekende pratende t.v.-hoofd met het andere bekende pratende t.v.-hoofd aan het kakelen is.
Heel soms zie ik dat (ik kijk zelden t.v., want ik kan al die mensen niet uit elkaar houden) en zou dan het liefste met een Gatling de studio binnenrennen om, met een (aangepaste) Carmina op de achtergrond, enige orde te scheppen. Vanaf seconde 18 begint het siervuurwerk.
http://www.youtube.com/watch?v=S5Ev19NsDQ4
Als je frontaal naakt bekijkt dan zie je het triviale de overhand krijgen, leeg.
Breetvelt is de Pechtold van de blogosfeer. Zielig hypocriet kereltje. Goed dat deze onfrisse snuiter ontmaskerd is, maar verder dient hij niet te veel aandacht te krijgen. Ieder woord besteed aan dit sujet is eigenlijk zonde van de energie.
Apetrots is het mannetje dat ie, eindelijk, na jaren zich in ‘t zweet te hebben gewerkt voor ‘n universiteits-blaadje, een heus stukje over strips mag schrijven.
In een ècht “Grote Mensen”-periodiek.
Het op stervens na dode Voormalig Verzetsblad Vrij Nederland.
Sinds het geouwehoer over cultuur-relativisme(lees “respect” voor de Islam) daar het Verzet tegen onderdrukkende ideologieën als ‘n nachtkaarsje gedoofd heeft, waait er ‘n frisse wind door de redactie.
Hassnae Bouazza schrijft een sympathiek stuk over de sympathieke Al Qaradawi.
Over zijn warme gevoelens en respect voor de Joden.
(Allemaal besproken en bekritiseerd door Carel Brendel en weken daarvoor door vele anderen op diverse weblogs, o.a. hoeiboei, DeBuren.eu.)
En ‘n ieder die maar het lèf heeft dat stukje over De Man v/d sympathieke gezelligheidsverening “De MoslimBroederschap” te bekritiseren is gewoon ‘n islamofoob, moslimhater, moslimvreter, haatzaaiende racist.
Aldus Hassnae Bouazza, Bert Brussen, Peter Breedveld.
En,
nog erger, dat crapuul op frontaalnaakt draait er zijn hand niet voor om constant te mekkeren dat zij zich vreeslijk bedreigd voelen door al die critici, als Brendel, arabist Jansen en hun medestanders.
De 3 B’s zouden onmiddellijk voor het vuurpeleton gesleept worden door hun opponenten.
Als Bijltjesdag zich zou voordoen.
Daar zou je om kunnen lachen, je schouders over kunnen ophalen, maar het maniakale hysterische gedemoniseer door dat stel begint de spuigaten uit te lopen.
Smerige trekjes.
Ik zou bijna zeggen regelrecht uit de koker v/d Jihadisten die hun Islam met geweld mogen “verdedigen”, als hun Islam “aangevallen” wordt.
James zegt:
12 juni 2009 om 15:23
Is er een psychiater in de zaal?
In de link naar ‘Lagonda.blogspot .folie à deux’ lees ik de volgende comments die enig licht werpen op de geestesgesteldheid van patient Breedveld:
“@ Anoniem.”Nu blijkt dus dat Peter zichzelf een veer in zijn reet zat te steken. Is er een psychiater in de zaal?”
Breedveld lijkt inderdaad wel wat psychotherapeutische hulp te kunnen gebruiken. Die heeft hij ook gehad, maar het heeft zoals uit zijn strapatsen op FN blijkt, niet mogen baten.
In een reactie op de column “Leugens ( 15-04) schrijft Breedveld over psychotherapie: “Dat heb ik zelf 2 of 3 keer geprobeerd zonder succes. Ik heb me zelfs rot geergerd aan de manier waarop bijna alles dwangmatig werd herleid naar de ervaringen met mijn moeder”.
Misschien dat 4 maal scheepsrecht is, zodat bij de man die zich laat voorstaan op zijn ongesluierde opinies, ook de sluier van de pathologie van zijn persoonlijke geschiedenis valt.”
4:10 AM
vero zei
“Is er een psychiater in de zaal?”
Op Frontaal Naakt verwijst Breedveld naar het gesprek met hem op “Nachtvluchten” op Radio 1.
Daar is een hakkelende Peter Bteedveld te horen die weg wil lopen van het essentiele gegeven dat hij als klein kind door zijn moeder is verlaten.
Vanuit psychologisch oogpunt is hier de basis te vinden voor zijn verkrampte persoonlijkheid zoals die zich uit in de manier waarop hij zich op zijn site gedraagt.
3:36 PM “
Niks van aantrekken Joost. Hatelijke stukjes bewijzen alleen maar je populariteit. Maar dat begreep je zelf natuurlijk ook wel
Ik vind het wel van een zeker lef getuigen dat hij dat stuk Nachtvluchten gewoon op zijn site zet.
Hij gaat namelijk best wel met zijn billen bloot. Een stuk naakter dan veel mensen zouden durven.
LOL! Ik heb het voor elkaar!
Eindelijk een ban op FN.
**
Knoop dus goed in je oren: mocht Abdul-Jabbar van de Ven bellen en me vragen om het IP-nummer van bijvoorbeeld Bottehond, dan zoek ik dat meteen even voor ‘m op.
Peter Breedveld zegt:
12 juni 2009 om 15:02
Peter, je doet je best maar. Ik ben van niemand bang. Zeker van jou niet, met je bedreigingen om mijn IP adres aan derden te geven. Van zulk laag bij de gronds gedrag van een web”master” heb ik overigens überhaupt nog nooit gehoord.
Maar je maakt mij niet bang. Dat wist je al lang. Overigens ben ik, net als Brendel, columnist van Al Yaqeen en zo ver heb jíj het nog niet geschopt!
Wat ik verontrustender vind is dat GeenStijl dus ook IP nummers van reaguurderTs prijsgeeft, dat wil zeggen: zulke informatie deelt met anderen.
En dat terwijl GeenStijl zich altijd uitput om bezoekers gerust te stellen dat ze dat nooit of te nimmer, behalve bij wetsovertreding, doen. Zeer verontrustend. Ik ben wel benieuwd naar het weerwoord van GS.
Sorry Bottehond, je bent niet geband. Wegens werkzaamheden is reageren even niet mogelijk.
Het IP-nummer van Brullio is gewoon te zien in de ‘history’ van het Wikipedia-lemma ‘Ahmed Aboutaleb’. Datzelfde IP-nummer heb ik eerder op mijn site gepubliceerd, vandaar dat Pritt kon zien dat Aboutalebs bedreiger een oude bekende van me was.
Typisch weer, dat je je drukker maakt om die IP-nummers dan om het feit dat Brullio Aboutaleb door z’n kop wil schieten.
Jelle, alles goed met de reuma? Prostaatproblemen weer onder controle? Wissel anders wat ervaringen uit met Napoleon. Je weet nooit wat ‘t oplevert.
@bottehond 12 juni 2009 om 18:29
Dat zou ik dan maar eens op GS gaan vragen. Hoe ga je dat trouwens doen? ‘Ik las op de site van Niemöller dat Peter Breedveld gezegd zou hebben dat redacteur Prittstift van Geenstijl hem er op wees ‘dat de dreigert vanaf hetzelfde IP-adres al fraaie bijdragen aan de discussies op Frontaal Naakt had geleverd onder het pseudoniem ‘De Pooiers van Hassnae’ en ‘De Geest van Lagonda’ en nadere bestudering van mijn control panel log wees uit dat het hier om Brullio ging.”?
Zou ik Pritt Stift zijn, dan zou ik je doorverwijzen naar Marck Burema. Dat schijnt een pseudoniem te zijn van Fleischbaum, dus ‘t wordt nog behoorlijk ingewikkeld. Temeer nu Fleischbaum in feite een pseudoniem is van GU, die op zijn beurt een onecht kind is van Donald Duck. Een hele puzzel, ik geef het je te doen! Succes!
http://nl.wikipedia.org/wiki/GeenStijl
De naam van peter breedveld kwam ik in verleden al tegen op HVV. Lodewijk Nassar het onenigheid met hem en er zijn ook veel artikelen geschreven over het gemoddergooi.
Nu met dit artikeltje is het voor mij duidelijk dat die Peter Breedveld eigenlijk best een zielig kereltje is.Ergens moet je toch controle over hebben, zoals een anorexia patient over het eten? Machteloos in de echte wereld, een soort Stalin op het web.
Peter, ik heb een advies voor je. Ga World of Warcraft spelen, ofzeau.
Peter Breedveld reageert onder verschillende psuedoniemen op zijn eigen stukjes op Frontaal Naakt.
Peter Breedveld heeft wel vaker privacy geschonden en/of daarmee gedreigd als mensen niet naar zn pijpen dansen.
Verder zou ik Peter Breedveld NOOIT op mijn minderjarige kinderen laten passen.
Peter Breedveld is ziek.
En eigenlijk best zielig!
Ik snap het allemaal niet zo. Wanneer je elkaar niet mag, dan zoek je mekaar toch ook niet op?
erdebe zegt:
12 juni 2009 om 20:37
Die verwijzingen naar pedosensualiteit vind ik eerlijk gezegd een beetje onder de maat en gordel. Als argument werkt het ook al niet. De persoonlijke integriteit van een opponent opvoeren ervaar ik eigenlijk meestal als vals spel en het brengt mij er eerder toe voor zo een iemand een lans te breken. Niet doen, is niet nodig en eerder contraproductief.
Peter Breedveld zegt:
12 juni 2009 om 19:56
Ah, bon, ik was al hogelijk verbaasd dat je je eigen hofnar wegbonjourde.
Wat ben je toch ook een heethoofd. Joost Niemöller is een hele fijne kerel, je woeste beledigingen aan zijn adres zijn werkelijk misplaatst. En dat
alleen maar omdat hij een betere gastheer is dan jij.
Beloof me plechtig dat je mijn gegevens nooit prijs geeft, anders neem ik zelf mijn congé!
@ James
).
Naakte kinderen op internet moet kunnen. Kijk, kinderen van homo-ouders kunnen gepest worden. Is dat een reden om af te zien van kinderen als lesbostel? Hoe meer naakte kinderen, hoe gewoner naakt wordt en hoe minder mensen zich ervoor schamen. Hooguit als je erg afwijkt: klein pikkie of zo, maar dat geldt ook voor een grote neus. (Doel niet op joden of zo
Zelf reageerde ik ook wel eens op Frontaal Naakt maar men kon daar niet tegen en vooral Peter Breedveld reageerde overdreven. (Als ik aan zijn kind zit – Aai over de bol? – zet hij mijn kop op een stok in tuin van mijn moeder. Een echte familieman dus die Peter.) Waar is ie bang voor vraag ik me dan af. Ik kan daar niet meer posten en bekijk nu heel zelden zijn site om het archief van de gemiste maanden af en toe door te bladeren.
Naakt is mooi, niet per definitie porno, alles kan pornografisch overkomen. En is dat erg? Zelf vind ik naaktheid altijd bevrijdend om te zien. Ook lelijke mensen zijn dan op een bepaalde manier mooi.
Ook zie ik daar soms mooie naakt vrouwen en mannen. Ik geniet van alles wat mooi is.
Best mooi: http://www.peterbreedveld.com/archives/00001917.html
Ook: http://www.peterbreedveld.com/archives/00001913.html
Maar deze jongen (Von Gloeden-foto) wint het wat schoonheid betreft: http://www.peterbreedveld.com/archives/00001903.html
Kunst.
Breedveld, ach ja. Toch wel jammer voor iemand met schrijverstalent die zich zo minimaliseert. Mijn complimenten mijnheer Niemoller voor uw relativerende standpunt.
Hèhè,
die was raak hè, Peter?
Lullig dat wij zo indirect moeten communiceren, hè knul?
Of eigenlijk, mooi toch, van Joost?
Dat zwijn( want zo karakteriseer je hem toch?) geeft jou toch maar mooi de gelegenheid je zegje te doen, toch?
Ik mag niet mijn zegje op jouw blogje doen.
Omdat ik je ‘n paar jaar geleden op je pikje had getrapt.
(Daar heb ik nog behoorlijk moeite voor moeten doen, om met mijn maat 46 jouw pielemuisje te raken, terwijl ik nog speciaal de bril d’rbij had opgezet, kleine details ontgaan mij zonder.)
Wereld van verschil, toch hè?
Het éne blog of het andere.
Bij deze even een filmfragment van Yousuf Al-Qaradawi, de door Breedvelds liefje bewonderde, islamist: http://www.dumpert.nl/mediabase/392801/bd8d299a/door_ahmed_marcouch_bewonderde_al_qaradawi_wil_nieuwe_holocaust.html
Dat “Vrij Nederland” een stukje van Breedvelds liefje plaatste, waarin Al-Qaradawi op handen wordt gedragen, is veelzeggend. Het voormalig verzetsblad is schijnbaar een nazi-achtig blad geworden (maar dat is al jaren lang aan de gang).
OK jongens, de bel is gegaan en nu allemaal terug naar de klas…..
Marthijn Uittenbogaard zegt:
12 juni 2009 om 20:51
Op één of andere manier vind ik jouw pleidooi dubieus.
Dat wil zeggen: dat het uit jouw toetsenbord komt.
Je hebt wél lef dat je onder je eigen nick post.
Ik heb altijd een beetje met je te doen als je op de televisie bent.
Wijze van Zion zegt:
12 juni 2009 om 21:46
Oh,
heeft Joost geen interessant topicje geplaatst?
Je HOEFT niet te reageren, hoor.
@Marthijn Uittenbogaard 20:51h
Ik kan een heel eind met je meegaan, hoor, Von Gloeden heeft een prachtige serie gemaakt, maar deze eerste zin:
“Naakte kinderen op internet moet kunnen.”
Zou jij als vader je kind zo op internet willen zien in de wetenschap dat er bij bepaalde volwassen kerels het water in de mond loopt? Eerlijk zeggen.
“Lullig dat wij zo indirect moeten communiceren, hè knul?”
Noem een tijd en een plaats, en we communiceren direct, opa.
Volgens mij is zelfs bij een foto van een naakt lijk nog wel een zieke vrucht te vinden die er sexuele gedachten van krijgt.
In de frontale foto’s waar kinderen op te zien zijn heb ik zelf geen enkele erotiek kunnen ontdekken. Alleen maar naakt.
Bottehond, bij Netwek zag ik dat pedo Uittenboogaard pas geleden bezoek heeft gehad van BACO, bikers against child abuse…
Wil je weer vechten Breedveld?
Ik probeer alleen maar mensen ter wille te zijn, Nap. Hoezo, wou JIJ vechten?
Ruik ik trouwens iets smerigs aan die naastenliefde, of ligt dat aan mij?
Napoleon zegt:
12 juni 2009 om 22:37
Ik heb een hekel aan vigilantes.
En ook aan ons verrotte rechtssysteem.
Maar nog meer aan vigilantes.
Die Uittenboogaard mag bij mij schuilen als het nodig is.
vetklep zegt:
12 juni 2009 om 22:33
Ik ben het helemaal met je eens.
Men kan Breedveld een vrachtwagen vol zaken aansmeren.
Waarom dan zulke ad hominae argumenten gebruiken.
Die leiden alleen maar af van waar het om gaat.
Breedveld wordt islamappeasen verweten en een Materazzi mentaliteit.
Dat laatste vind ik eerlijk gezegd een big plus.
Dat eerste niet.
Vechten met jou? Nee dank je, ik heb je uitgezakte fysiek bij de moslimoproep gezien. Beneden mijn stand, vechten tegen een weekdier.
Joost, ik heb Frontaal Naakt niet meer in mijn bookmarks staan, vervangen door Scientific American. Daar krijg je ook kromme tenen van, wat ze daar ahum wetenschappelijk durven te poneren over katten is krijsende ellende. Durven zelfs te beweren dat katten solitaire dieren zijn. Oink! Maar, ik ben niet voor cordons sanitaires, ik weet bijvoorbeeld nog steeds niet wat er aan de hand was met de CentrumDemocraten van de negentiger jaren omdat die zo geboycott werden, maar ik herken wel snarks en de ongein waaraan die zich te buiten gaan. Even een onschuldige vaststelling dat je je een kwalijke behandeling niet hoeft te laten welgevallen en je krijgt wel de bevestiging dat op een bepaalde site snarks de boventoon voeren doordat je onder een bus terecht komt die met zo’n overdaad aan aggressie over je heen rijdt, dat het bepaald sociopathisch is. Ik weet niet of ik aan die Peter “Meulenbelt” Breedveld ooit nog wil lezen. Weet jij wel zeker of het sop de kool waard is?
Zo’n Breedveld pakt tenminste nog de handschoen op. Of zou Marthijn nog zijn epistelesque antwoord aan me aan het uitwerken zijn? Dat beloofd wat!
Peter Breedveld zegt:
12 juni 2009 om 22:26
“Noem een tijd en een plaats, en we communiceren direct, opa.”
Ach, knulletje….
Je bent al te laf om rechtstreeks met mij op je eigen weblog te communiceren.
Ik besteed dan liever mijn tijd aan mijn kleinkindertjes.
Pappie weg, vanwege ‘n jongere blom.
Moet jou bekend in de oren klinken…
4 kindertjes.
(Ja, die verkleinwoordjes braken je op hè?
Vrij wapperende haartjes i.p.v. dat kopvodje, blote knietjes onder opwaaierende zomerrokjes.
Schandalig dat ik dat soort oneerbare voorstellen qua outfit aan ‘n “would-be” moslima durfde voor te stellen, op jouw weblogje)
Die tweede leg, bij Hassnae, wordt dat nog wat?
Of moest je je eerst bekeren?
Geeft niet hoor, knul.
Ik ken nog wel meer mannetjes die 3 keer moesten roepen dat Allah een grotere heeft dan hunnie.
Eerlijk gezegd heb ik toch wel een tijdje geaarzeld om een reactie op FrontaalNaakt te schrijven, omdat ik de indruk had dat mr. Breedveld niet aan mijn normen voldeed kwa omgang met gegevens. Op een dag dacht ik, what the heck. Mijn werkgever is in ieder geval nog niet gebeld, niet dat het wat uithaalt.
jelle zegt:
12 juni 2009 om 23:23
Men bevecht Materazzis met Materazzis.
Dat weet iedere Italiaan.
Beschaafd tot en met tot het anders moet.
Hulde voor je frontale scheenbeenbrekende comment.
* port en sigaar uit kast pakt *
drnomad zegt:
12 juni 2009 om 23:27
Mooi he. Het Open Riool dat het voor Breedveld opneemt.
bottehond, help even, ik zie het niet.
bottehond zegt:
12 juni 2009 om 23:32
Ach,
toen ik vanuit de welpjes naar de junioortjes b-3 mocht, had ik ‘n trainer die ons instrueerde, om, du moment jouw tegenstandertje keihard de bal wilde spelen, de voet, eenvoudigweg tegen de bal te plaatsen.
Dan leerden ze dat wel af…
Met jou in de nabijheid.
So I did.
Ik schrok daar toch wel van, zo’n arm knulletje, met door mij, indirect veroorzaakte, gescheurde kniebanden.
Dus was ik niet zo geschikt om later nèt zo’n grote “Schoffelaar” als mijn leeftijdsgenootjes Israëls, Flinkevleugel, Laseroms, to name a few, te worden.
Eigenlijk krijg ik nu al bijna weer medelijden met Peter Breedveld.
“sigaar is ok, die port mot ik niet.
I’m a wino”
drnomad zegt:
12 juni 2009 om 23:37
Iedereen zit te hakken op Breedveld en juist zijn grootste ingebeelde tegenstanders, het HVV gepeupel, remt de lynchmob af door fair and square hun eigen ervaring te plempen. En die pleit voor Peter * Materazzi * Breedveld. Zijn islamlikkerij is onvergeeflijk, maar die keert wel terug in de moederschoot van de Counterjihad. Mag je me op afrekenen.
Beste Joost, het is Breedveld maar. Probeer je nou niet te ergeren. Breedveld. Zelfbenoemd intellectueel en islamgeleerde, die uit pure wanhoop zijn eigen log heeft opgezet omdat niemand zijn genialiteit wilde zien.
En een log is het geworden. Zo! Aanvankelijk betekende dit een opeenstapeling van vunzige verhaaltjes waar schurfterige gasten als A.H.J. Dautzenberg mochten bewijzen dat de evolutie als een erectie naar binnen ook omgekeerd plaatsvindt. Natuurlijk rijkelijk omlijst met plaatjes van blote kindertjes, copulerende nonnen en rukkende mannen.
So far, so good. (proest)
Maar sinds hij een van de mooiste zegeningen van allah heeft mogen ontvangen (een heuse, zwaar gelovige moslima is hem toebedeeld), is FN omgetoverd tot een koranverzen zingende oase in kuffarland voor mekkagangers en wat minderwaardige meelopers als de onzalige Bert Brussen. Geen onderwerp gaat voorbij aan de koran die er zoals te verwachten, te vuur en te zwaard verdedigd wordt.
Tja, en in dat licht bezien, is het niet vreemd dat een positief woord over Wilders, je direct de kwalificatie ‘varken’ oplevert. Waar je mee omgaat word je mee besmet, moet je maar denken. Want moslims, ook zij die nog niet in de gaten hebben door de islamitische peul te zijn verorberd, hebben iets met varkens, beste Joost. Goed, je loopt een zeker risico op gegeven moment te worden afgevoerd, maar in ieder geval word je niet door de in lompen gehulde godvrezende meute opgepeuzeld. Laat dat een schrale troost zijn.
Verder zou ik er geen woord aan vuil maken. Ik pest hem wel eens. En dat is altijd lachen. Razend wordt ‘ie, als door een wesp gestoken. Middeleeuws vermaak, ik geef het toe, maar daarom niet minder leuk.
Een keer wilde hij knokken. Echt waar. Zo gaat dat met Peter wanneer hij met twee zetten schaakmat staat. Maar ik heb vriendelijk bedankt. Niet omdat ik iets tegen een lekkere matpartij heb, maar omdat ik o zo bang ben dat Peter frontaal naakt komt opdagen. En dat is mij een brug te ver. Rare jongens hoor, die hardcore naturisten.
En dan ook nog eens een bijrolletje spelen in de ‘Invasion of the Body Snatchers’. Brrrrrr.
http://www.ugo.com/images/articles/000903600/903558_big.jpg
jelle zegt:
13 juni 2009 om 00:01
We hebben meer kloten nodig, dus begin niet over waar je zoveel moeite mee hebt. Dat hebben we allemaal. Leve de Menschenbroederschap! Dat lijkt me de issue niet en dat probeer ik steeds duidelijk te maken.
Geen kwaad woord over David Sutherland. De ultieme tankcommandant in “The Dirty Dozen” (1967).
Donald, maar dat is hetzelfde…
Rest mij nog te vermelden dat het van een ongekende zieligheid getuigd de comments op je site dicht te gooien met een smoesje na een hatelijk stukje over Joost. Of zoals Marthijn hier een uitspraak neer te kwakken die in zijn straatje past en ‘m vervolgens te smeren. Kwakdozen. Steek dat maar in je blote reet.
Bottehond, Breedveld wordt op bepaalde sites bekritiseerd vanuit een bepaalde geschiedenis tussen Breedveld en de criticaster. Maar ik ben tot nu toe nog geen criticaster van Breedveld geweest, of de lieden die iets op zijn site mogen publiceren. Andersom wel, maar dat vind ik helemaal niet erg.
In mijn optiek is de inhoudelijke discussie helemaal niet relevant voor hoe je met privé gegevens omgaat. Zonder het gedrag van wie dan ook goed te praten, had ik gewoon aarzeling om een reactie op FN te plaatsen, omdat daar mijn IP-nummer aan hangt. Mijn redenering was, als de condities daar zijn, kan dit wel eens in je nadeel werken. Hoe het met Breedveld zit weet ik nog niet zo heel goed. Maar wat ik wil aangeven is dat je gewoon voorzichtig moet zijn met wie je vertrouwt en hoeveel informatie je wilt geven. Zo zit ik er in ieder geval in. Breedveld heeft in ieder geval mijn IP-nummer gekregen en voor de rest hoop ik dat het goedkomt. En zo niet ken ik de nauwkeurigheid en onnauwkeurigheid van de gegevens die Breedveld heeft. Ik vraag me wel af wat de juridische status van die gegevens is.
Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten zegt:
13 juni 2009 om 00:33
* Proust *
Daarom zijn jullie mijn favoriete reageerders op
http://www.joostniemoller.com
Weessie is echt een aderlating, am I wrong?
bottehond zegt:
12 juni 2009 om 23:32
Huh?
Dit kan ik niet meer volgen.
Maar goed.
Verder…
Er schijnt dus vanuit dat nazi-nest HVV(de 3 B’s woorden) hard gewerkt te worden om de “lynchmob” tegen Breedveld tegen te houden?
Althans het voor Breedveld op te nemen?
Ik zie daar nix over maar iets over Breedveld.
Al meer dan ‘n uur niet.
Bij Peter Breedveld is de discussie over dit topic al uren geleden niet geactualiseerd.
( blogje moet natuurlijk opgefrist worden, zo gaat dat)
So,
what’s the point?
Ik ben duidelijk genoeg geweest over iemand die lijf en goed, z’n maatschappij verraadt t.b.v. zijn geneugten.
En daar, ter rechtvaardiging, ‘n “soft”- jihadistische rechtvaardiging voor aanvoert.
(dat “soft” staat dus wel tussen aanhalingstekens, snappez-vous?)
Ik zei dat ik bijna, ik herhaal bijna, medelijden zou kunnen opbrengen voor Peter Breedveld.
Maar ik heb ‘t niet.
En de lynchmob die op HVV tegengehouden wordt, op dit moment?
Welke lynchmob?
En door wie?
Is de port niet goed gevallen?
Of was de sigaar te zwaar?
Ga maar zoeken met dat magische IP adres:
http://www.db.ripe.net/whois?form_type=simple&full_query_string=&searchtext=85.144.180.122&submit.x=0&submit.y=0&submit=Search
We hebben er nog drie, desnoods 3000. Verder dan een data centrum kom je niet mits je Hirsch Balin bent, een corrupte medewerker of een groot bedrijf met een eigen netwerk. Dus zo heet word de soep niet gegeten.
Blieft u suiker en melk?
Breedveld heeft van mij al 20 IP-nummers mogen ontvangen. En hij kan er nog veel meer krijgen. Allemaal buitenland. Mijn ouders zaten in het verzet, dus ik heb al vroeg geleerd hoe met de moffen om te gaan.
@bottehond 00:55h
Beidt Uw Tijd en Duur Uw Uur. Voor een paar ton zou ik ook het Wilhelmus ruften…
Doe de port maar, Taylors of is dat te simpel? Enne Breedveld graag zonder van alles. Kan dat?
Ik moet wel erkennen dat ik zo hard ga op die academische titels en katholieke initialen dat ik me de broek zojuist ook even heb laten zakken…
Ach ja,
Die Weessie.
Iemand nog enthousiast lid geworden van dat GS-omroepje?
De geiligheid van Weessie om met dat omroepje maar zo snel mogelijk aanvaardbaar te zijn voor de Nationale Omroep Raad droop en druipt ‘r van af.
Want als de jongens en meisjes van GS dan zonodig ook willen meegraaien uit de Publieke Omroep-pot, moet daar wat tegenover staan.
Iets BNN’s achtig, dat mag.
Voegt niets wezenlijks toe, dus onschadelijk.
(x) geschikt
Wedden dat Plasterk over ‘n paar maanden ‘n vrolijk halal spiesje staat te verorberen met Weessie?
Bij BNR, aan de Wibaut-rotonde?
jelle zegt:
13 juni 2009 om 00:58
Maak je niet zo druk. Het viel me op dat DrNomand (HVV) en bottehond(HVV) getuige a decharge respectievelijk advocaat waren in de draad. Peter Breedveld beschouwt HVV als het ultieme riool-Kwaad. Vandaar. Het valt me dus op dat twee HVV-ers melden ook positieve indrukken te hebben van Breedveld. Verders niets achter zoeken.
Wil je nu een Breedveld tribunaal?
Alsof onze clan zo zachtzinnig is. Kom op zeg.
jelle zegt:
13 juni 2009 om 01:37
Bullcrap. Weesie is een held.
Geef die dude eens welverdiende credits.
Zuurpisser. Oordelen na levering.
Jij gedraagt je als een lutser.
bottehond zegt:
13 juni 2009 om 01:39
Ik zoek nergens iets achter.
Ik zocht op de HVV website.
Naar die lynch-mob tegen Breedveld en de strijd daartegen.
Daar zag ik nix.
(Dat Peter Breedveld àlles en iedereen die maar iets van gefundeerde kritiek op hem en zijn dierbaren loslaat onmiddelijk het dodelijke stigma van islamhater, moslimhater, moslimvreter, racist insteekt was allang bekend, dank je)
Verder zie ik niets in clans.
En ook niet in tribunalen.
Maar, if so:
Als OpwaaiendeRokjesdag komt, mogen de drie B’s slechts nog recenties over strips, eethuisjes en nutteloze pop-bandjes schrijven.
“Nun endlich, stehst du weiß und nackt
Vor süßen Sünden zitternd hier -
Und meines Pulsschlags wilder Takt
schlägt rasend an die Sinne dir.
Und meine Augen halten dich
wie straffe Seile fest umspannt. -
In meinen Willen hab’ ich dich
Nach langem Werben nun gebannt.
Dein Weinen schürt die Fibern mir -
Dein keuscher Widerstand wird matt. – -
Ich packe dich – und meine Gier
Frißt sich an deiner Reinheit satt.”
Erich Mühsam . 1878 – 1934
Als Peter Breedveld het nodig vindt om zijn ding te doen, draagt hij het teken op zijn voorhoofd.
Weessie ‘n held?
Da’s mooi wat je daar zegt over de “Fleischbaum” die mij bande van GS omdat ik refereerde aan de vleesboom van “Fleischbaum”.
En waar jij ooit voor door ‘t stof kroop, om maar asjeblieft weer op GS te mogen “reaguren”?
En,
Bottehond,
wat is dat toch?
“Zuurpisser, lutser?”
Gaan we katte?!!
Ik ken smeriger trucjes dan jij, als je zonodig adje homino’s om wil gooien.
“Op één of andere manier vind ik jouw pleidooi dubieus.
Dat wil zeggen: dat het uit jouw toetsenbord komt.”
Zeg Bottehond wat zit jij toch te flikflooien met die Breedveld?
En diens “Sorry, Bottehond, je bent niet geband”, kan ik ook moeilijk plaatsen
Erich Kastner.
Weet je wie ook erg is op die site van Breedveld?
Die zogenaamde kunstenaar … Frans of Frank ofzo.
Vage verhalen over westere vrouwen die in hun gezonde vrouwenlijven laten snijden. Vrijwillig.
En die gesluierde vrouwen doen dat niet. Hoera.
Nou. Ik moest er natuurlijk iets van zeggen.
Kwam helemaal goed. Maar verder vind ik ze daar nogal ingewikkeld.
Beetje hysterische soap-opera. En idd dat goedkope met die pers.gegevensmanipulatie-dingetje.
Dan heb ik liever deze ‘whitetrash’,
http://www.youtube.com/watch?v=rGkA0Ym75Ts&feature=channel_page
Op naar Waterloo Nappi
-Voetnoot-
Erich Mühsam wurde am 6. April 1878 in Berlin geboren. Er wurde am 10. Juli 1934 im Konzentrationslager Oranienburg ermordet.
Peter Breedveld is gewoon door liefde beneveld. Laten we hopen dat de narcose nog eens wijkt.
Mmmm .. had Emil nou een zakmes?
En had hij die enge Tante die kwam logeren?
Ja. En z’n vader was schoenmaker!
Zo leuk!
Weet ik van Frikschoten, hij stond in mijn Duitse afstudeerproject. Helaas was ik al het slachtoffer van dat, mag het niet zeggen, u weet wel. Twee jaar misgelopen omdat ze iets nieuws op mijn HBS je introduceerde! Jaja, O jongens en meisjes, project mislukt, maar do not blame us!
Soms he, als ik wat zwaar getafeld heb……
@katootje 02:32h
Als kind hebben wij voortdurend hetzelfde plot nodig. Positief of negatief. Dat schept stabiliteit.
Bij mijn weten zaten de daimanten in de hak van die schoen Katootje
Urgh diamanten
Hij blijft dit doen. Hij is een man met een missie.
Beetje beneveld wel, ja.
Ach, het heeft ook wel wat. Op afstand.
Daar heb je wellicht en punt van onze zogezegd niet bestaande identiteit te pakken van Frikschoten.
@toetssteen 02:38h
De wereld ligt open, toetssteen. Niets kan je weerhouden. Oude liefde roest niet.
Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten
))
Ik vind je naam geweldig! Al die titels.
En een plot!
Een diamanten plot.
Katootje, wat Breedveld doet is fout, heel erg fout, maar kan er tegen kwaadwillendheid nog iets worden ondernomen? Als de figuur geen moraal heeft, houdt elk vers op.
Lagonda.
Oud stukje maar nog steeds leuk.
http://lagonda.blogspot.com/2008/08/isdesaaiensstoeppit.html
“Door liefde beneveld” vind ik nogal een understatement voor Breedvelds toestand. Het lijkt er veel meer op dat hij “door liefde” zijn volledige verstand is kwijtgeraakt.
Ik vind het ook toetssteen. Maar wat kan je doen?
Spread the word.
Volgens mij zijn er een hoop mensen die Breedveld mijden.
Maar hij schijnt te blijven boeien. Als een soort krabpaal trekt hij de aandacht.
Altijd lekker als je ergens je nagels aan kan scherpen.
Hij is een slapjanus.
En onbetrouwbaar. Hij doet eng.
@James 02:54h
Precies. Zo was ik door de toenmalige gezinssamenstelling ooit ontvankelijk voor de culturele uitingen van ene Samira Bensaid tot ik de onderbroek van een vreemde meneer vond onder mijn bed na een reis naar het belastingtechnisch interessante Lichtenstein…
http://www.youtube.com/watch?v=c1ErS1k8bG4
Weet u wel hoe een daverende lachbui voelt bij een zware ontsteking van de bovenste luchtwegen van Frikschoten?! Twee meter keukenpapier, goed dat ding stond achter me, geef het toe, maar daarna moest ik de neusspray pakken, vervolgens weer zo’n mok met gemberthee waarvan ik niet geloof dat het helpt bij een keelontsteking, maar ach, de koorts is weg, dus ontkennen valt ook niet mee…… Volgens mij is het het lachen dat me goed doet.
Ik heb nadien nog overwogen om me op dramatische wijze in het VanFrikschoterdiep nabij Winschoten te storten maar het mocht niet baten. Ik woonde in Limburg en had juist mijn geld gedeponeerd bij een bank in het panoramische Vaduz…
En die is vast en zeker ook failliet. Ach, mij is ook maar een klein pootje uitgedraaid maar dan hadden we onze centjes maar onder de handdoeken moeten verstoppen. Uhuh, daar hebben ze ook al een paar keer gezocht Bos! Guts, het ging toch over Breedveld….? Mwoch, gejat wordt er toch. Onder de handdoeken, de lakens( rouvoet) en in het vrije woord.
Breedveldappeaser Bottehond ligt blijkbaar in zijn nest. Enkel het handtasje van Vanfrikschoten zwiept nog rond. Breedveld, liegende manipulerende collaborateur. Morgen leukere dingen.
Amsterdam blogt waar het eens heeft gelachen.
Amsterdam rukt waar het eens heeft geneukt.
Soms zeik ik mezelf af, bij gebrek aan beter.
Geheel erg offtopic, maar goed Breedveld boeit mij dan ook totaal niet.
Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten zegt:
13 juni 2009 om 00:28
Geen kwaad woord over David Sutherland. De ultieme tankcommandant in “The Dirty Dozen” (1967).
Rest mij nog te zeggen dat het de film ‘Kelly’s Heroes’ betreft met Clint Eastwood, Telly Savalas.(1970)
Sutherland’s “no negative waves.” was een daverende uitspraak.
Die vertederende site van die Breedveld…,
Waar een mens slechts in blote reet telt.
Daar ziet men ook tieten,
Maar niet van islamieten.
Die stelen dan nog liever hun kleedgeld.
(Niet bepaald vernietigend, zegt u? Ach.., hoeft niet: hij vernietigt zich zelf wel. Laten we liever mild zijn voor die stakker.)
Bottehond is ‘t mannelijk equivalent van die naakte Mol die op FN altijd op haar knietjes om straf komt smeken,
Niet meer reageren op de privé oorlogjes van Breedveld, Joost; verspilde moeite. je speelt de man hopeloos in de kaart.
Als de heer Breedveld persoonlijke gegevens op de bovenbeschreven manier openbaar maakt dan is dat mi een inbreuk op de Wbp (Wet bescherming persoonsgegevens).
Hieronder staan een aantal verplichtingen waar heer Breedveld zich aan moet houden als hij gekwalificeert kan worden als “bewerker”.
U mag persoonsgegevens alleen bewerken in opdracht van de
verantwoordelijke.
U kunt dus niet zelfstandig besluiten om over te gaan tot een bepaalde
verwerking van de aan u toevertrouwde persoonsgegevens, tenzij u dat doet
om aan een wettelijke plicht te voldoen.
U bent, naast de verantwoordelijke, zelfstandig aansprakelijk voor de schade
die iemand lijdt of het nadeel dat iemand ondervindt.
U bent alleen aansprakelijk voor zover de schade het gevolg is van uw
bewerkingshandelingen. Als u kunt bewijzen dat de schade niet aan u kan
worden toegerekend, dan bent u niet aansprakelijk.
U en degenen die onder uw gezag handelen, zijn (net als de verantwoordelijke) verplicht om persoonsgegevens waarvan zij kennisnemen, geheim te houden
Er zijn ook sancties
Iedereen die schade lijdt doordat u in strijd handelt met de Wbp of de daarop gebaseerde regelingen, kan deze schade op u verhalen.Ook kan de rechter u een verbod of gebod opleggen. Belanghebbenden kunnen daarnaast opkomen tegen een aantal specifieke, door u genomen beslissingen. Daarbij maakt de Wbp onderscheid tussen de situatie dat u, als verantwoordelijke, een bestuursorgaan bent en de situatie dat dat niet het geval is.
Overtreding van sommige normen van de Wbp is strafbaar gesteld. Het
openbaar ministerie kan u vervolgen voor de overtreding van die normen
Kijk toch eens wat een verzameling impotente haatsmurfen. Weten niet één inhoudelijk argument in te brengen, niet één, en daarom geven ze zich maar weer over aan verdachtmakingen, ad hominems, gepruttel en gesis in een vergeefse poging de Grote Boze Wolf te bezweren.
Iemand al aangifte gedaan wegens kinderporno? Zelfislamisering is helaas nog niet strafbaar. Nog even wachten, heren en enkele dame.
Het zit je niet mee, hè Jelle? Vieze oude man, die vanachter de geraniums de hele dag naar de blote knieTJES van jonge meisjes zit te turen, en zich afrukt op hun ontluikende borsTJES wier aanwezigheid zich niet langer laat ontkennen.
Schoonvader als jij, met zijn kleverige, mentale voelsprieten altijd en overal, en als je dochter maar een fractie van jou wegheeft, was ik ‘m ook gepeerd. Moet verschrikkelijk zijn, die familieverjaardagen waarop ongetwijfeld altijd jouw slepende gekanker de sfeer bepaalt.
Jelle, die de toegang tot het gemeentelijke zwembad is geweigerd na aanhoudende klachten van meisjes en hun moeders, en daarom nu extra vaak zijn kleinkinderen komt toestoppen.
Zo mijnheer Peter, u heeft dus gelezen waar u zich aan moet houden. Bij een volgende overtreding van de heer Breedveld kan er dus geen sprake zijn van een vergissing.
Als je denkt dat ik de wet overtreed, moet je aangifte doen, Stokhof.
Beste Peter,
Lees die bepalingen nu eens rustig door, ik wil best geloven dat je ze nog nooit eerder gezien had.
Redelijke mensen zouden moeten proberen hun geschillen eerst zonder rechterlijke tussenkomst op te lossen.
Ik denk dat je wel begrijpt waarom je fout zit.
@Breedveld
Dat Vodafone jou de oren heeft gewassen was zo te lezen niet voldoende. Stine Jensen heeft je bij je ballen ook al doe je alsof je alle recht van de wereld hebt om die vrouw neer te sabelen zoals je met Yolenthe Heidenrijk hebt gedaan. Je ijverzucht om je “tegenstanders” kapot te maken is grenzeloos. Ga eens over echte dingen schrijven en hou op met je treurige lastercampagnes.
Bovendien reageer je zelf niet inhoudelijk. Kun je nog eens haarfijn uitleggen waarom je NAW gegevens en IP adressen publiceert? Wat zegt dat over jou?
jelle zegt:
13 juni 2009 om 02:16
Gewoon een vriendelijke schop, Jelle.
Vind ik soms leuk.
Nou, wat heeft Stine Jensen me bij mijn ballen. Sjongejonge, ik zit te beven van pijn en angst.
Ga je maar eens verdiepen in de Vodafone-zaak, voordat je er domme opmerkingen over maakt. Vodafone heeft gewoon verloren, want ik mag over dat bedrijf schrijven wat ik wil. Yolente is voor eeuwig beroemd, de verpersoonlijking van de schofterige manier waarop grote bedrijven met hun klanten omgaan. Heeft me 500 euro gekost, betaald door mijn fans.
Ik mag IP-nummers publiceren van wie ik maar wil. Ik zal dat ook blijven doen als ik dat nodig acht. Ik onthul de ware identiteit van anonieme zuigers, als ik dat nodig acht.
En daar gaan jullie geen ene moer aan doen. Al was het maar omdat je dan vanachter je virtuele masker vandaan moet komen, en daar zijn jullie te bang voor.
Wikipedia is een open site die gecontroleerd wordt door de gebruikers zelf.
Zodra er iemand is die daar bedreigingen op uit is het aan de internet-gemeenschap om in te grijpen. En eventueel later justitie.
Dit is daar een mooi voorbeeld van.
Kan iemand me vertellen of extremist Brullio al vanachter zijn computer is gerukt?
Zo’n gevaar mag je namelijk niet los laten lopen.
Juist, Breedveld. Jouw bezoekers zijn overgeleverd aan totale willekeur. We zijn dus gewaarschuwd, zoals Joost al terecht opmerkte.
Niemand in blogland is zo diep gezonken als jij met je niet goed te praten nsb mentaliteit.
Oef, dat komt zó hard aan, Waldorf. Ik voel me zó terechtgewezen.
Is lache, toch. Van alle rotzooi die hier en elders te lezen is, de hysterische demoniseringen, de scheldpartijen, de doodsbedreigingen, vindt Waldorf mijn onthulling van Brullio’s IP-adres echt het allerergste.
Dus kun je maar beter niet op Frontaal Naakt komen, vriend. Kan je ook niks overkomen.
Nou,nou,nou, die Peter is grof gebekt. Onfris mens.
O ja, mensen, vergeet vandaag niet NRC Handelsblad in te kijken.
Peter zegt:
13 juni 2009 om 13:08
Oh, wat staat er in NSB Handelsblatt?
“Van alle rotzooi die hier en elders te lezen is, de hysterische demoniseringen, de scheldpartijen, de doodsbedreigingen,”
@Breedveld
Jij scheldt, bedreigt en demoniseert niet? Splinter, balk.
Je hebt je aan meer schuldig gemaakt dan alleen het vrijgeven van Brullio’s IP, dus probeer me nog eens.
Ga je nog antwoord geven op de vraag waarom je zelfs NAW gegevens van je “opponenten” rondstrooit?
Ach, wat zou er te lachen overblijven als idioten als Peter niet meer de kans kregen hun hobby uit te oefenen.
Zonder aandacht voor hun gigantische ego komen deze gekken in no-time terecht bij het plaatselijke GGZ kantoor en zadelen ze de gemeenschap op met gigantische kosten voor een wekelijks uurtje gezever met de dienstdoende praatpaal aldaar.
Geniet van zijn geneuzel en maak je verder niet te druk om hem denk ik dan maar.
Gewoon niet reageren op zijn site, het lijkt erop dat deze persoon duidelijk heeft aangegeven daar niet van te zijn gediend.
Vraag me overigens wel af waar hij in het verleden zoal gewerkt heeft?
Stasi toevallig??
Wat ik niet begrijp is het volgende: Het IPnummer op Wikipedia. Hoe komt het dat Geenstijl in het eigen bestand ging zoeken naar dat nummer? Het is een van de honderden IP’s die idere dag op wikipedia bijdragen. Bespioneert Geenstijl zijn reaguurders? Aan wie geven ze die nummers nog meer door? En dan die kameraadschap tussen Geenstijl en FN, zodanig, dat IP-adressen aan elkaar doorgegeven worden. Van Peter Breedveld snap ik, dat hij in zijn paranoia iedere dag zijn statistieken uitpluist of hij al meer lezers heeft dan andere weblogs en dan overal spoken ziet, maar dit gaat toch even wat verder.
Wordt er ergens een database aanglegd met “verdachte” en/of “besmette” IP’s? Er stinkt hier iets.
Kijk eens aan.
Peter Breedveld die op zijn site graag vergeelde naakt-photographiën van ontluikende Maghreb-meisjes vertoonde.
Of, eigentijdser, lekker geyle manga-prentjes.
Het prototype van de vroeggrijze oude viezerik die, onder het mom van: “Maar dit is Kunst” af en toe zijn kleverige kijkdoosje wil laten zien.
Dat zag je vroeger wel vaker bij mannetjes uit de (ex)gristelijke hoek.
Maar ze bestaan dus nog steeds.
In ‘n andere uitvoering, weliswaar, maar daarom niet minder hypocriet.
Ja,
die rokjes en die vrij wapperende losse haartjes mag je niet aan zedige moslima’s aanbevelen.
Daar schiet onze (ex)gristelijk-islamitische pastor van in een fatsoens-hysterie.
Vroeger, héél vroeger had je ‘n komisch rubriekje in de VN.
Over ‘n soort van Genootschap Tegen Alles Wat Viesch en Vooisch Is.
Moet ik weer aan denken bij Breedveld.
Die rokjes en vrij wapperende haren zijn vreselijk zondig, haram(we gaan met onze tijd mee).
Stel je voor dat een vrouw zo uitgedost over straat gaat, dat mag je toch niet van een zedige vrouw verwachten.
Dat is die kramp waarin Peter Breedveld is geschoten.
“Piquante” prentjes in de binnenzak, maar het schuim op de bek krijgen als de kledings-voorschriften voor de kwezeltjes op de hak worden genomen.
(En oh ja, voor ik het vergeet, hij wist ook nog wel wat te vertellen over de erotische gevoelens van kindertjes.
“Dachten jullie dat zoiets niet bestond?
Nou en of!
En hoe!!”
Iets in die trant schreef ie eens.
Wellicht ooit geïnspireerd geweest door de uitspraken van Daniël Cohn-Bendit, gerespecteerd “Groen” Frans EU-parlementariër(recent is dat fraais weer boven water gekomen).
Maar in deze gun ik Breedveld het voordeel van de twijfel.
Hij trad niet in details, zoals Cohn-Bendit.
Wat bezielt het pathologische viezerdje Breedveld, die de kritikasters op Islam wegzet als racist, haatzaaiers, islamofoob, moslimhaters, moslimvreters en op die manier op ‘n presenteerblaadje aanbiedt aan de moord en brand-jihadisten?
Verwacht ie Kopgeld van Allah?
bottehond zegt:
13 juni 2009 om 12:16
Al goed, botte.
Man, wat een intellectueel goud zit hier toch. Joost mag zich in zijn handen knijpen met zo’n publiek.
Ik vind het overigens wel opvallend dat Joost de website van Breedveld bij zijn links heeft staan. Wellicht dat Joost dit zelf kan verklaren. Joost?
Ga je nog antwoord geven, Breedveld?
Ook opvallend hoe de hypocriete Breedveld massaal gebruik maakt van de gelegenheid om op deze website zijn gezwets te posten, terwijl hij kritische bezoekers van zijn eigen website die gelegenheid ontzegt (door massaal te meulenbelten en te bannen). Maar na het lekken van IP-nummers zal sowieso geen hond meer interesse hebben in het reageren op Breedvelds website…..
He James,
Ik ben niet in oorlog met Peter Breedveld. Hij lijkt dat wel met mij, door me zomaar ineens ‘varken’ te noemen. Maar dat is verder niet zo interessant. Breedveld is in oorlog met praktisch iedereen.
Hij kan goed schrijven. Zijn strijd over de islam op zijn weblog vind ik interessant om te volgen. Vandaar die link.
Maar hij maakt een grote fout als webmaster door te zeggen dat hij de IP nummers van zijn bezoekers wil vrijgeven. Daarom liet ik deze waarschuwing uit gaan. Enfin, dat punt is nu wel duidelijk gemaakt.
Ernstig vind ik het wel dat Breedveld weigert in te zien dat hij hier een grens overschrijdt. Hij weigert uberhaupt elke discussie op dit punt, en herhaalt zichzelf in steeds fellere termen.
Ik zou zeggen, mijnheer Breedveld, ga es een strandwandeling maken. Het is heerlijk weer buiten!
@Botte
“Die verwijzingen naar pedosensualiteit vind ik eerlijk gezegd een beetje onder de maat en gordel. Als argument werkt het ook al niet. De persoonlijke integriteit van een opponent opvoeren ervaar ik eigenlijk meestal als vals spel en het brengt mij er eerder toe voor zo een iemand een lans te breken. Niet doen, is niet nodig en eerder contraproductief.”
Dat kan wel zo zijn, maar ik krijg de kriebels van die naakte plaatjes van naar het zich laat aanzien, minderjarige meisjes. Dat noopt mij te zeggen dat ik hem niet op mijn minderjarige dochters zou laten passen. Sommige mensen zouden dat gezond verstand noemen.
Jij kwalificeert het als een aanval op zijn persoonlijke integriteit. En dat is je goed recht. Net zoals het ook je goed recht is, om Peter Breedveld WEL op jou kinderen te laten passen (als je die hebt natuurlijk). Het staat immers op geen enkele wijze vast, dat Peter Breedveld een pedofiel is!!!!!!!!!!
(zo, laat dat volledigheidshalve ook even gezegd zijn)
Desalniettemin zou ik mijn kinderen er niet aan wagen.
Overigens wordt is het best aardig om jou lijn eens door te trekken naar bijvoorbeeld een groepje marokkaanse hangjongeren in een donker steegje. Mijn gezond verstand zegt: loop een blokje om!
Beschouw je dat ook als een aanval op de integriteit, in casu van de hangjongeren? Of ligt dat anders?
@ Joost
Bedankt voor het antwoord!
Joost, jij en ik heb andere normen en waarden, zoveel is duidelijk. Ik vind dat er een grens wordt overgeschreden met de doodsbedreigingen en het genante gebrul van Brullio en Kassander. Jij spreekt van ‘inhoudelijke’ bijdragen.
Ook vind ik dat er grenzen worden overschreden als mensen proberen websites te saboteren omdat de inhoud hen niet aanstaat, andersdenkenden beschuldigen van antisemitisme en kinderporografie enzovoort, enzovoort enzovoort.
Dat vind jij blijkbaar allemaal niet, en je bezoekers vinden dat ook niet. Het is niet raar dat je bezoekers trekt als Jelle, Geert Geel, Brullio, Napoleon en Kassander.
Je gemoraliseer over die IP-nummers doet me dus niks. Ik vind je verwerpelijk. Ik vind niet dat jij de aangewezen persoon bent om mij de les te lezen.
Je bent dom ook: ik heb je geen varken genoemd, ik heb geschreven dat je je tevreden voelt, ‘als een varken in zijn strontbad’.
Damn straight dat ik goed kan schrijven. En damn straight ook dat de inhoud van mijn website interessant is. Bij mij geen monomaan geblèr. Ik zoek de nuances en ik kijk over muurtjes. Ik bekritiseer iedereen en ik ben alleen in oorlog met intolerante bigotten die anderen hun vrijheid van meningsuiting misgunnen.
“Damn straight dat ik goed kan schrijven. En damn straight ook dat de inhoud van mijn website interessant is.”
Maar wie klapt er nog voor je, Breedveld? Je pygmee met haar dikke wastobbe-armpjes?
Guttegut wat een zelfgenoegzaamheid. Neem een voorbeeld aan de waardigheid van Niemoller en De Jong, zielige vuilnisbak.
@Peter
“Al was het maar omdat je dan vanachter je virtuele masker vandaan moet komen, en daar zijn jullie te bang voor.”
Ach…het is niet zozeer een kwestie van bang. Het is eigenlijk meer voor de eigen bestwil van mensen zoals jij. Dat werkt ongeveer zo: ik sta met naam en toenaam op het internet zodat jij kan achterhalen wie ik ben. Stel dat jij je weer eens niet kan bedwingen en vervelend gaat lopen doen, dan moet ik bij je langskomen om eens zeer indringend met je te spreken.
Dat wil ik niet en geloof me, dat wil jij ook niet!
Dus zo zie je maar weer: we hebben het beste met je voor
Breedveld, ik heb je ook geen NSBer benoemd maar een man met een NSB-mentaliteit.
Vind je het verschil in beleving erg groot?
Ja hoor, keyboardkrijger.
Waldorf, goede argumenten, man.
Het kan me geen donder schelen wat je me noemt, Napoleon. En ik constateer dat ook jij niet weet wat een vergelijking is.
Ja ja, net zo iets als die vergelijking met apen ezels en zwijnen…
@Breedveld
Geen argumenten eisen als je zelf niet helder kunt beargumenteren waarom je NAW gegevens en IP adressen bekend maakt. Je blijft mijn vraag maar omzeilen.
En dan Joost verwerpelijk noemen…ga je toch helemaal dood schamen.
Ik vergis me Breedveld, we worden vergeleken met varkens, apen, ezels en andere beesten.
http://kunst-en-cultuur.infonu.nl/recensies/30311-h-jansen-islam-voor-varkens-apen-ezels-en-andere-beesten.html
Varkens, apen, ezels en andere beesten
De titel van het boekje is afgeleid van benamingen die de koran gebruikt voor joden en ongelovigen. Het gaat om de volgende soera’s (de koran is onderverdeeld in soera’s, hoofdstukken):
2:65. Je hebt degenen onder u gekend, die inzake de Sabbath overtraden. Alzo zeiden Wij tot hen: “Weest verachte apen.”
5:60. Zeg: “Zal ik u vertellen over degenen wier straf bij God erger is dan dit? Dezen zijn het, die God heeft vervloekt en over wie Hij Zijn toorn heeft uitgestort en van wie Hij apen, zwijnen en duivelsdienaren heeft gemaakt. Dezen zijn inderdaad in een slechte toestand en ver van het rechte pad afgedwaald.”
7:166. En toen zij overtraden, hetgeen hun was verboden, zeiden Wij tot hen: “Weest verachte apen.”
8:55. Voorzeker, in de ogen van God zijn zij, die (de waarheid) verwerpen erger dan beesten want zij willen niet geloven.
74:49/50. Wat scheelt hun dat zij zich van de vermaning afwenden. Als bange ezels…
In de Arabische wereld is het de normaalste zaak van de wereld om in de moskee of in de politieke arena de joden af te schilderen als apen en varkens. Het is gebaseerd op bovenstaande koranische verzen waarin staat beschreven dat sommige joden in apen en varkens veranderden als straf voor het overtreden van de sabbath. Dit is niet zomaar een ordinaire scheld- en schimppartij, want door joden stelselmatig neer te zetten als apen en zwijnen worden ze gedehumaniseerd, ontmenselijkt. Dit creëert een voedingsbodem voor de vernietiging van de joden.
In het recent uitgebrachte boek Van Jodenhaat naar zelfmoordterrorisme: Islamisering van het Europees antisemitisme in het Midden-Oosten van de theoloog Hans Jansen (dus niet de schrijver van het onderhavige boek), analyseert hij tientallen preken van vooraanstaande imams uit het Midden-Oosten, die zij in de jaren 2000-2005 hebben voorgedragen op televisie en in de moskee. Het thema dat de joden die Allah weerstaan, door Allah worden vervloekt en door hem worden veranderd in apen en zwijnen, keert steeds terug in de preken.(1)
Breedveld, en nu het antwoord op Waldorf?
Proest m’n monitor onder. Jongens ik kom niet meer bij. Is dat lachen hier!
Zeg Peter, wat is dat nu voor flauws? Ik kom nog wel voor je op, weet je. En die mensen zijn – als we tenminste al jouw alter-egootjes even aan de zijlijn mogen parkeren, op een hand te tellen. En dan ook nog eens de hand van iemand die er meerdere strijkers in heeft laten ontploffen. Dus op vriendschap moet je zuinig zijn. Zeker iemand die zelfs z’n gezin heeft ingeruild voor het blijkbaar zalig makende multiculturele orgasme moet zijn laatste vrienden koesteren. Vrienden als Geert Geel. Biertje?
” Zeker iemand die zelfs z’n gezin heeft ingeruild voor het blijkbaar zalig makende multiculturele orgasme moet zijn laatste vrienden koesteren. ”
Proost Geert!
Aggot, meneer Breedvld zoekt de nuance. JN IS geen varken, Hij is NET een varken. Het is een “als”vergelijking, stelletje stommelingen, (dit als vergelijking hoor, niet letterlijk). Jullie zijn allemaal nincompoops, wist je dat niet? Anders zou je wel door de subtiliteiten van Breedvelds pennevruchten (mispels) heenkijken.
Peter zegt:
13 juni 2009 om 14:03
Bij mij geen monomaan geblèr.
Überlol!!!
Je hebt nog net geen muazzin deuntje onder je site zitten, Peter.
Erg realistisch is je zelfbeeld ook niet, heur.
Napoleon zegt:
13 juni 2009 om 14:57
Je gaat ver over de lijn van wat ik fair noem.
Door zulke zaken op die manier te plempen moet je toch es nadenken of je Breedveld ethisch de maat kunt nemen. Ik zeg van niet.
Zeg Botte, dat was mijn tekst hoor. Even bij de les blijven.
Bottehond, je doet me soms aan Tjerk, hulpsherriff en moraaltheoloog van FN denken.
Geert Geel zegt:
13 juni 2009 om 15:14
Je gaat ver over de lijn van wat ik fair noem.
Door zulke zaken op die manier te plempen moet je toch es nadenken of je Breedveld ethisch de maat kunt nemen. Ik zeg van niet.
Napoleon zegt:
13 juni 2009 om 15:16
Valse insinuatie. Get yer overheated ass in the sun.
bottehond zegt:
13 juni 2009 om 15:08:
“Erg realistisch is je zelfbeeld ook niet, heur.”
Botte, dat is onderdel van de persoonlijkheidsstooris van Breedveld.
Sla het het diagnostisch handboek voor ‘Merntal Disorders’ ( DSM 4) er maar eens op na.
En waarom ik me eigenlijk druk maak om Petertje Breedveld? Omdat het een ersteklas eikel is, die ieder gesprek waar hij zijn ruften laat, verziekt, waarna de discussie alleen nog maar over hem gaat. Verder dan gescheld komt hij namelijk niet en ik begrijp echt niet waarom zijn zogenaamde schrijverstalenten iedere keer als excuus genoemd worden om de rotzooi die hij produceert en waar hij geen enkele kritiek op kan velen zonder in gescheld, stoten onder de gordel en openbaarmaking van NAW-gegevens en het inlichten van werkgevers. Of hij gaat gewoon zichzelf bijvallen onder andere namen op zijn eigen site. Maar ja, daar heeft hij weer eloquente excuses voor.
Inmiddels is zijn site afgegleden naar nietszeggende prietpraat en ziet hij zich omringd door jaknikkers, die iedereen die het waagt om kritiek te leveren naar de strot vliegen. Tja, als dan iedere zinnige discussie onmogelijk dan gaat dat vervelen, dus komt hij eerst even zijn drollen bij Standejong deponeren als die aangeeft zijn site anders te gaan opzetten, en nu hier. Hoe iemand dan kan beweren dat het zo’n goede schrijver is mij een raadsel, maar wel begrijpelijk in een land waar de “literatuur”voornamelijk bestaat uit narcistische ego-documenten.
Peter Breedveld is een van de woordenbreiers waar Nederland in grossiert. Nietszeggende prietpraat over niks. Alleen bij PB komt er nog eens de stank van zelfverheerlijking bij.
Een vraagje, Peter Breedveld: niet om het een of ander, maar heeft die obsessieve neiging om boven ieder artikel, ongeacht de inhoud, naakte mensen neer te zetten ook een functie? De sexuele revolutie is namelijk al 40 jaar voorbij.
Excuses, Mental Disorders.
Botte, ik zeg van wel. Als mijn opoe zegt dat ik fout zit, dan luister ik. Als een drol zegt dat ik stink, dan trek ik hem gelijk door de plee.
Voor de duidelijkheid: Peter = drol.
Alles, maar dan ook alles draait om moraal.
Citaat Waldorf: “Maar wie klapt er nog voor je, Breedveld? Je pygmee met haar dikke wastobbe-armpjes?”
LOL
Inderdaad, zijn pygmee en haar web-alterego’s en natuurlijk Breedvelds eigen web-alterego’s. Allemaal na te lezen op: http://lagonda.blogspot.com/2008/08/folie-deux.html
http://www.standejong.nl/2009/06/13/lofzang-op-het-varken/
D. G. Neree, dat Peter genocide pleegt op z’n kritische reaguurders, is nu net het enige wat zijn site aantrekkelijk maakt. Inhoudelijk stelt het niks voor. True. Kun je net zo goed de koran lezen of op je sokken in een moskee zitten. Maar het schouwspel op zich is beslist de moeite waard. Zeker vanuit de psychologie en de geneeskunde is FN een lezenswaardig log. Nadere bestudering van Peter’s wonderbaarlijke metamorfose, kan ons op termijn zomaar een vaccin tegen zelfislamisering opleveren .
@ Geert Geel
Opvallend hoe snel Breedveld ten onder ging aan zelf-islamisering. Er was niet meer voor nodig dan een moslima die met hem naar bed wilde gaan. En nou niet bepaald een knappe moslima. Toen Breedveld zijn liefje voor het eerst beschreef (dat bekende verhaal over zijn eerste etentje met haar), dacht ik dat het een wonderschone meid betrof. Iedere man kon enigszins begrijpen dat men dan enigszins slap in de knieën wordt (al ging Breedveld vervolgens wel héél diep door zijn knieën). Toen echter bleek wie Breedvelds liefde was en ik haar zag, was dat toch wel een tegenvaller zeg. Waldorfs beschrijving (”pygmee met haar dikke wastobbe-armpjes?”) komt eerder in de buurt van de werkelijkheid, dan Breedvelds beschrijving. Ik mag toch hopen dat andere mannelijke islam-critici niet zo snel een 180 graden-bocht maken. Ik in ieder geval niet, al zou de islamitische variant van Doutzen Kroes op mij vallen. Er is immers nog altijd zoiets als ruggegraat en intellectuele integriteit.
Vuig hoor, op de persoon spelen en dan ook nog op zogenaamde lichamelijke kenmerken van een persoon die part noch deel heeft aan het onderwerp van discussie. Zeg dan gewoon dat je geen wezenlijke reet te zeggen hebt.
Dan nog even over het eeuwige gejank over de foto’s op FN:
Het zijn, als het kinderen betreft, foto’s van gelauwerde fotografen uit een periode, zo lang geleden achter ons liggend, dat we rustig kunnen stellen dat hier niemand meer verdriet om hoeft te hebben.
Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten zegt:
13 juni 2009 om 16:13
Ik vind dat Joost in moet grijpen en de draad moet sluiten.
Het begint onfris te worden. Hoe begrijpelijk ook, joostniemoller.com verdient dit niet, in ieder geval niet in deze mate. Zullen we het fatsoen dat Joost ALTIJD betracht nu ook betonen aan onze gastheer en zijn gastvrijheid niet verder misbruiken?
Reken maar niet dat Joost het leuk vindt als een derde zo door de molen gehakseld wordt als in deze draad.
@bottehond 16:21h
Als we elkaar virtueel in de ogen willen blijven aankijken hier zullen we het misschien redden met een zelfreinigend vermogen. Wie weet, Botte, ik ben een afgestrafte optimist…en dat is ook een optimist.
Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten zegt:
13 juni 2009 om 16:18
“Het zijn, als het kinderen betreft, foto’s van gelauwerde fotografen uit een periode, zo lang geleden achter ons liggend, dat we rustig kunnen stellen dat hier niemand meer verdriet om hoeft te hebben.”
Doet niet ter zake, lijkt mij.
Waar ‘t om gaat is dat die foto’s nu opnieuw bij FN in de etalage worden gezet.
Proost Joost, ik weet niet of je er op uit was..
Maar als ik de reacties zo lees heb je ‘t voor elkaar, met je waarschuwing.
De comments zo lezende wordt je weblog een soort van (ik ben er nog niet helemaal uit) afreageer af- & ver- werkplek van *proest* (las ik ergens in één vd. comments) Peter Beneveld en ook zijn slachtoffers.
Volgens mij allemaal te veel aandacht voor deze man, koren op zijn molen.
@Napoleon 16:31h
Als je dat niet kunt verdragen zijn er voldoende alternatieven als favo hang out te verzinnen lijkt me.
VanFrikschoten, ben je vergeten wat je gisteren om 22:25 te melden had?
Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten zegt:
12 juni 2009 om 22:25
@Marthijn Uittenbogaard 20:51h
Ik kan een heel eind met je meegaan, hoor, Von Gloeden heeft een prachtige serie gemaakt, maar deze eerste zin:
“Naakte kinderen op internet moet kunnen.”
Zou jij als vader je kind zo op internet willen zien in de wetenschap dat er bij bepaalde volwassen kerels het water in de mond loopt? Eerlijk zeggen.
bottehond zegt:
13 juni 2009 om 16:21
“Ik vind dat Joost in moet grijpen en de draad moet sluiten.”
Hoezo Botte, moet de draad gesloten worden?
Wat heb jij toch met Breedveld?
@Napoleon 16:42h
Ik zat er op te wachten. Komt ‘ie:
Blijkbaar begrijp je net zo min als Marthijn het verschil tussen actuele pornografisch aandoende kinderfoto’s en een door een professioneel fotograaf in scène gezet decor met een jong naaktfiguur.
Nee VanFrikschoten, dat begijp ik inderdaad niet.
Lesje kunstgeschiedenis dan maar.
In 1509 schilderde Raphaël dit schilderij van Maria met het kind Jezus en Johannes de Doper. http://www.show.me.uk/dbimages/chunked_image/2005_6025.JPG
Dit deed hij omdat het onderwerp al jaren dood was en men nog geen camera’s had.
Wel grappig. Hoe de meerderheid hier compleet voorbij gaat aan het feit dat een lastige bezoeker van vele sites doodsbedreigingen heeft geuit aan het adres van een politicus.
En dat dat een aanval is op de democratie.
Dat terwijl dezelfde figuren vaak staan te springen bij de minste kritiek op Wilders en het maar al te vaak onterecht aanduiden als bedreigingen of demonisering.
Weet zeker dat als het een anti-PVV-er was deze figuren niet bezig zouden zijn de aandacht van de casus af te leiden maar hysterisch zouden roepen om zijn afgehakte kop.
Wel een beetje hypocriet niet?
Napoleon: “Bottehond, je doet me soms aan Tjerk, hulpsherriff en moraaltheoloog van FN denken.”
Helemaal juist! Als Peter Clint Eastwood (’Do you feel lucky, punk? Well, do ya?’) is, dan ben ik zijn hulpsherrif; en als hij het schorem niet uit Dodge City schiet, dan doe ik het wel, met het woord als goed geolied wapen.
Wat dat aangaat, heb ik nog even opgezocht waar het geklier van Brullio op Frontaal Naakt ook alweer uit bestond.
Dit soort ‘inhoudelijke bijdragen’ bijvoorbeeld: Op 9-9-2008 schrijft meneer onder het pseudoniem ‘De pooiers van Hassnae’
“jij intimideert mensen, heh, peter? jij publiceert naw, heh. peter?
wanneer denk je dat de naw van je moslimslet op stormfront staan?”
Brullio deinst er niet voor terug de vriendin van Breedveld anoniem uit te schelden voor ’slet’ en ‘hoer’ (en elders ‘hoer van Allah’ en ‘liegende moslimhoer’) vanwege haar religieuze achtergrond, en te dreigen met openbaarmaking van haar adresgegevens op een forum van racistische extremisten.
Waarom zou je zo’n laffe bedreiger niet mogen ontmaskeren?, vraag ik mij af. Waarom zou je de anonimiteit moeten beschermen van iemand die onbeschaamd je vriendin bedreigt en racistische vunzigheden naar haar hoofd slingert, enkel vanwege haar en jouw mening? Misschien kan Joost Niemöller mij dat uitleggen.
Brullio laat zich regelmatig kennen als een xenofobe schreeuwlelijk, die mentaal slechts centimeters verwijderd is van het meemarcheren in een knokploeg. Op 6-8-2008 schrijft hij:
“je kan namelijk niet HARD GENOEG SCHREEUWEN, als een geloof geweld predikt! niet hard genoeg! wat zeg ik? nog HARDER! net zolang? tot er GELUISTERD word! het onderwerp NIET onder het tapijt word geschoven, en het geweld van de islam AANGEPAKT, ipv gesubsidieerd!
elke dag, dat er niet naar ons geluisterd word, gaan wij harder schreeuwen.
ik zou blij zijn, dat we nog niet TERUGslaan.”
Let op die laatste zin, waarmee hij te kennen dat dit ‘terugslaan‘ wat hem betreft gerechtvaardigd zou zijn. We moeten hem en zijn gelijkgestemden volgens Brullio’s zeggen dus dankbaar zijn dat ze nog geen moslims in elkaar slaan en brandbommen door de ramen van islamitische scholen en gebedshuizen werpen.
Ik kan er dan ook niet goed bij waarom een fatsoenmens als Joost Niemöller zich met een dergelijk sujet encanailleert, en zelfs zijn ‘inhoudelijke bijdragen’ prijst.
Maar goed. To each his own zullen we maar denken.
Als we hier op het werk inzoomen: http://www.nationalgallery.org.uk/cgi-bin/WebObjects.dll/CollectionPublisher.woa/wa/loadApplet?workNumber=NG744&collectionPublisherSection=work
kunnen we zien dat Jezus lijkt op de Arabist Hans Jansen in zijn jonge jaren.
Treffend is ook de gelijkenis van de Maria figuur met Fleur Agema en de uiterlijke overeenkomst tussen Johannes de Doper en Hero Brinkman.
@ Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten
Jij kan het als “op de persoon spelen” opvatten, maar ik zie het slechts als een constatering. Breedvelds opvattingen zijn 180 graden gedraaid sinds hij iets met Hassnae Bouazza heeft. Breedveld is een blad aan de boom. Als hij morgen iets met Jomanda krijgt, propageert hij een dag later kwakzalverij op zijn website. Hij heeft geen ruggegraat of intellectuele integriteit.
Frik, lol!
@James 17:13h
Dat moest je ‘m dan maar zelf gaan vertellen. Hier gaat het inmiddels over de schone kunsten en wild rond slingerende IP adressen…
Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten zegt:
13 juni 2009 om 16:57
VanFrikschoten, sterk voorbeeld hoor waarmee je komt aanzetten.
By tyhe way, katholieke kerk en kindermisbruik, een vertrouwde combinatie.
Hieir een voorbeeld van Rembrandt.
http://thesacredmoment.blogspot.com/2004/02/roots-of-horror-worth-thousand-words.html
@ Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten
Breedveld leest mee, ik hoef het hem dus niet zelf te vertellen. Bovendien wens ik niets te maken te hebben met Breedveld. Hij is, ook volgens mensen die hem beter kennen, een walgelijke vent.
Napoleon en James,
Vertellen jullie eens aan Ome Frik, in je eigen woorden, wat mijnheer Breedveld jullie wel niet heeft aangedaan, dat jullie nog zo vreselijk boos zijn op hem.
In de tussentijd ga ik vanaf dit IP adres even boodschappen halen want het leven gaat wel door tenslotte…
@ Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten
Wat Breedveld mij persoonlijk heeft aangedaan? Bijvoorbeeld het willekeurig meulenbelten van mijn replieken, zodat hij in ieder geval steeds het laatste woord had. En vervolgens werd ik helemaal geband. Hij is Anja Meulenbelt 2.0.
Napoleon zegt:
13 juni 2009 om 16:46
Ik kan zeggen wat ik wil op zijn site.
Begrijp me goed: het gaat me uitsluitend om onze gastheer.
Zoals je weet ben ik bepaald geen schoothondje als het op commenten aankomt.
@ Frikschotens
Überlol! Fleur en Brinkman en Jansen. Onbetaalbaar!
bottehond zegt:
13 juni 2009 om 17:37
Hoeze Botte, zeg ik dat je niet kunt zeggen wat je wil op zijn site?
Ik wide weten waarom je vond dat deze draad moet worden gesloten.
@ bottehond
Aangezien jij kan posten wat jij wilt op Breedvelds site, ben jij een uitzondering wat dat betreft. Uitverkoren om met Breedveld en Hassnae (hun hun vele web-alterego’s) te discussiëren! Jij bent echter één van de weinige kritische geluiden op zijn site. De rest is weggepest op geband. Dat zou ook jij moeten zien. Breedveld verschilt dus niet of nauwelijks van Meulenbelt.
Prof. Drs. G.B.J. VanFrikschoten zegt:
13 juni 2009 om 17:22
Mijn laatste woord over patient Breedveld en dan ga ik mijn tasje pakken voor een weekje Marmaris. Een toepasselijk citaat: “An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it willl eat him at last”.
Laten we niet afdwalen. De kern van Niemollers stuk is dat de man willekeurig NAW’s en IP’s vrijgeeft. Niemoller wordt daarop door Breedveld weggezet als verwerpelijk en dom. Hoop gezwatel en geblaat om vragen te ontwijken, maar ik wil een antwoord.
Botte, je agenda is onduidelijk; je bent nauwelijks meer serieus te nemen.
Joost het mag duidelijk zijn dat die eeuwig schuimbekkende psychopaat die hier nu je website zo loopt te vervuilen ziekelijk jaloers is.
Sockpuppet “Johan” is een alter ego van Peter B./Hassnae/Tjerk. Net als Jarich, Zutman, Mart, Yurp, John, Jimmy etc. etc.
Leugens, zoveel leugens……..
Natuurlijk is Breedveld jaloers op Joost. Terwijl Breedvelds site een onbeduidende stek op het web is geworden, waar niets relevants meer wordt gepubliceerd, is deze site een van de parels van het web. Voor een egomaniak als Breedveld moet dat pijnlijk zijn.
@Botte
Velen gingen je voor in nepdiscussies met sockpuppets. Zelfs voor jou moet dat achteraf ontluisterend zijn; maar ga er vooral mee door en werk mee aan de firma List&Bedrog.
@Geert Geel op 13 juni 2009 om 15:52,
helemaal gelijk. Ik begon mijn blogtour net op het moment dat die affaire met Lagonda e.a. (wie niet? Op een dergelijke zuivering zou Pol Pot trots zijn) aan de gang was en ik heb intens genoten van de soap. Maar het riedeltje van PB met daarbij de vuilbekkerij van zijn maatje Brussen werd toch wat eentonig na een tijdje. Zijn gebral dat hij (o.a.) HVV kapot zou maken en zijn obsessieve achtervolgen van mensen die hem ooit tegen het zere been geschopt hebben is/wordt bijzonder kinderachtig.
Hij zal vroeger ooit wat te zeggen hebben gehad en dat op virtuoze wijze hebben gedaan, maar ik kan, behalve nogal clichematige scheldwoorden weinig indrukwekkends in zijn teksten vinden (op 1 of 2 aardige observaties hier en daar na, moet ik eerlijkheidshalve zeggen). Maar goed, van voor die Lagonda-affaire heb ik niets gelezen, en ik heb geen enkele behoefte dat nu nog te gaan doen.
Wat Bottehond daar nog te zoeken heeft is me volkomen onduidelijk. Misschien denkt hij dat PB nog naar zijn argumenten zal luisteren. Ik heb er en hard hoofd in en momentel dient hij daar als een soort huisclown en legitimeert hij dat wrakhout met plaatjes. Maar ja, ieder zijn meug en het zal iets te maken hebben met conflictbemiddeling of zo. Wat dat betreft is hij dan weer in andere gevallen juist weer conflictzoekend. Nou ja, misschien is hij wel psycholoog en test hij voor en these verschillende reacties uit.
Nog even over Brullio: Het is door de manier waarop door Breedveld en Geenstijl omgegaan wordt met persoonlijke gegevens, dat Brullio zo reageert. De sneer van Breedveld richting de laatste is dus wel bijzonder hypocriet te noemen.
@Waldorf
En Waldorf is een een alter-ego van Bottehond, van Frikschoten, Ethan, James, etc. etc….
Ga eens op de inhoud in van wat ik net schreef.
Maar dat durft een onnozele paranoïde hypocriet als jij niet.
Laat me raden…
Waldorf, je stemt zeker Wilders?
@”Johan”
I rest my case. Ga je nog antwoord geven of hoe zit het?
@Waldorf
Je hebt niet eens wat gevraagd, onnozele.
Ik stel iets en vraag of jij daar op in wil gaan.
Vooralsnog durf je niet.
Napoleon: “Bottehond, je doet me soms aan Tjerk, hulpsherriff en moraaltheoloog van FN denken.”
Helemaal juist! Als Peter Clint Eastwood (’Do you feel lucky, punk? Well, do ya?’) is, dan ben ik zijn hulpsherrif; en als hij het schorem niet uit Dodge City schiet, dan doe ik het wel, met het woord als goed geolied wapen.
Wat dat aangaat, heb ik nog even opgezocht waar het geklier van Brullio op Frontaal Naakt ook alweer uit bestond.
Dit soort ‘inhoudelijke bijdragen’ bijvoorbeeld: Op 9-9-2008 schrijft meneer onder het pseudoniem ‘De pooiers van Hassnae’
“jij intimideert mensen, heh, peter? jij publiceert naw, heh. peter?
wanneer denk je dat de naw van je moslimslet op stormfront staan?”
Brullio deinst er niet voor terug de vriendin van Breedveld anoniem uit te schelden voor ’slet’ en ‘hoer’ (en elders ‘hoer van Allah’ en ‘liegende moslimhoer’) vanwege haar religieuze achtergrond, en te dreigen met openbaarmaking van haar adresgegevens op een forum van racistische extremisten.
Waarom zou je zo’n laffe bedreiger niet mogen ontmaskeren?, vraag ik mij af. Waarom zou je de anonimiteit moeten beschermen van iemand die onbeschaamd je vriendin bedreigt en racistische vunzigheden naar haar hoofd slingert, enkel vanwege haar en jouw mening? Misschien kan Joost Niemöller mij dat uitleggen.
Brullio laat zich regelmatig kennen als een xenofobe schreeuwlelijk, die mentaal slechts centimeters verwijderd is van het meemarcheren in een knokploeg. Op 6-8-2008 schrijft hij:
“je kan namelijk niet HARD GENOEG SCHREEUWEN, als een geloof geweld predikt! niet hard genoeg! wat zeg ik? nog HARDER! net zolang? tot er GELUISTERD word! het onderwerp NIET onder het tapijt word geschoven, en het geweld van de islam AANGEPAKT, ipv gesubsidieerd!
elke dag, dat er niet naar ons geluisterd word, gaan wij harder schreeuwen.
ik zou blij zijn, dat we nog niet TERUGslaan.”
Let op die laatste zin, waarmee hij te kennen dat dit ‘terugslaan‘ wat hem betreft gerechtvaardigd zou zijn. We moeten hem en zijn gelijkgestemden volgens Brullio’s zeggen dus dankbaar zijn dat ze nog geen moslims in elkaar slaan en brandbommen door de ramen van islamitische scholen en gebedshuizen werpen.
Ik kan er dan ook niet goed bij waarom een fatsoenmens als Joost Niemöller zich met een dergelijk sujet encanailleert, en zelfs zijn ‘inhoudelijke bijdragen’ prijst.
Maar goed. To each his own zullen we maar denken.
Nogmaals…
Indien een dergelijke reactie over Wilders op internet was geuit, zouden jullie hetzelfde reageren en de dader met de mantel der liefde bedekken door niet op de bedreiging in te gaan maar ondertussen degene die de bedreiger blootstelt aan te pakken?
@”Johan”
Ik heb je gevraagd waarom je met IP’s en NAW’s strooit. En nu weer gelooft dat je Johan heet.
Ik ben geen Peter, tyf op met die paranoïde insinuaties en ga eens op de inhoud van wat ik stel in.
Brullio is blijkbaar dus niet de enige hier met een paranoïde waan-aandoening.
@ Johan
Het wordt tijd dat je blogje weer de lucht in gaat, want je gaat hier nu wel erg de dienst uitmaken.
Toodlepip.
Als jullie nou eens in één zin, feiten verbonden door logische bruggetjes, neerzetten waar de ander fout in is. Nothing more, nothing less.
Ugh, ik heb gezegd.
Waarom reageert Breedveld ineens met zijn web-alterego Johan? Kan iemand dat (psychologisch) verklaren? Of is Johan zowaar iemand anders? Buiten de bizarre grijze massa van Breedveld? Nee toch?