De zaak Marcouch gaat naar een hoogtepunt. Nog even en we weten of Nieuw West de door hem beoogde ‘bloeiende moslimgemeenschap’ gaat worden. Er staat veel op het spel. Dirty Politics. In de tochtige parkeergarage kregen we een geheim mailtje in de hand gedrukt. Bewijs: Zo ’spontaan’ zijn de PvdA ledenvergaderingen.
Wij volgen voor u de verkiezingsstrijd binnen de PvdA in het Amsterdamse superstadsdeel Nieuw West. U weet inmiddels, het is daar dirty politics met aan de ene kant de islamizeerder Ahmed Marcouch (oftewel, aldus Theodoor Holman, ‘een Marokkaanse Nederlander’) en aan de andere kant Achmed Baâdoud (“Ik ben een Nederlander.”) De eerste Stadsdeelraadvoorzitter te Slotervaart, de tweede wethouder te Osdorp. Allebei stadsdelen die worden opgeheven. Het wordt dan ook een strijd in een krimpende markt. En niet alleen omdat er minder stadsdelen komen, ook omdat de PvdA zelf dramatische gemeenteraadsverkiezingen tegemoet lijkt te gaan, zelfs in al die gemeenten waar de PVV niet meedoet.
Dit gezegd zijnde.
PvdA vergaderingetjes in achterafzaaltjes zijn nu ineens hot news voor de plaatselijke media. Zo was er afgelopen maandag zo’n bijeenkomst, ergens in Nieuw West, waar de kandidaten werden voorgesteld. AT5 nieuws en Het Parool pakten uit met rapportages. Er waren veel dramatische uitroepen en Het Parool repte zelfs van LPF-achtige toestanden. Het kwam allemaal erg spontaan over. Maar we hadden het over dirty politics.
Een van de personen met de spontane uitroepen was Ineke Ketelaar. Ze kwam twee keer voor in de zo met emoties geladen rapportage in Het Parool. Een mens die recht uit het hart sprak, dan merkte je gelijk.
Ineke Ketelaar, bestuurder in Slotervaart, was ‘heel erg boos’.
En:
Ineke Ketelaar was woedend over de man-vrouwverhouding: achttien mannen en acht vrouwen. ”En drie mannen bovenaan. Hoe haal je het in je hoofd? Een groot schandaal!”
Een nieuw element in de discussie. Vrouwen.
Wie is Ineke Ketelaar?
Zij is de wethouder bouwen van Slotervaart. Zij is een vrouw van aanpakken, daarvoor hoef je alleen maar te kijken naar wat er allemaal gebouwd wordt vandaag de dag in Slotervaart. En dan hebben we het niet alleen over treurige bankjes van kunstenaars en beklemmende wijkcentra, maar ook over glazen kolossen voor het grootkapitaal. Ook wordt het ene glimmende politiebureau naast de andere trotse moskee opgetrokken. Er zijn luxe yuppenapartementen. Bouwen, bouwen, bouwen. U denkt misschien bij Slotervaart aan jongens met capuchons die op de scooter gezeten Nederlandse meisjes voor hoer uitschelden, maar er is ook een heel ander Slotervaart. En gloeiend nieuw, welvarend Slotervaart. Kijkt u maar naar de plaatjes. Dat mag ook wel eens gezien worden.
Maar Ineke Ketelaar is niet alleen van bouwen, ook van het Marcouch kamp. En ze is ook zeer van de dirty politics.
We hebben bewijs. Het werd ons in de tochtige parkeergarage overhandigd. Op de avond voor de zoveel besproken vergadering stuurde Ineke Ketelaar een mailtje rond naar de Marcouch mensen die voor de vergadering werden opgetrommeld. Zo spontaan was het dus allemaal. Niet dus;
Beste vrienden. Ik hoop dat jullie morgenavond aLlemaal naar de afdelingsvergadering komen ik ga een poging wagen om bij baadoud de kwalificatie beoogd bestuurder te laten verwijderen. Ik ben nl net zo goed beoogd bestuurder ik kan nu niet uitleggen wat ik precies ga doen maar het heeft te maken met het feit dat het nu wel een erg maNnen onderonsje wordt. Ik hoop dat jullie me genoeg vertrouwen zonder verdere uitleg. Maar ik zal op een bepaald moment om applaus van de zaal vragen. Het zou fijn zijn als juLlie dat willen inzetten groet. Ineke
En het resultaat van deze actie?
Toen Ineke Ketelaar sprak over de vrouwenkwestie, klonk er luid applaus.
Toen ze sprak over een voorkeursplaatsing van zittende bestuursleden op de lijst, klonk er slechts een mager applausje, namelijk alleen door de ingemailden uit Slotervaart.


Om kotsmisselijk van te worden!
“Ineke Ketelaar was woedend over de man-vrouwverhouding: achttien mannen en acht vrouwen”
Kittelaar komt….tekort.
Zeker lesbisch.
En indien niet lebsig, wat heeft die trut verdomme te klagen?
Vast en zeker besneden.
Goed werk weer, ome Joost.
Nou, nou, de PvdA heeft toch zelf de deur open gezet voor selsctie van kandidaat-raadsleden en bestuurders op andere gronden dan die van kwaliteit van betrokkenen? In dat licht is het niet zo vreemd dat iemand als Ketelaar gaat klagen over het feit dat haar doelgroep minder bevoordeeld wordt dan een andere?
Zot blijft het natuurlijk, het kijken naar wat iemand in de broek heeft in plaats van in het hoofd, maar ach, die berg is de PvdA ook al lang af.
Kijk, zo ken ik de PvdA: bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouqwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen, uh… wie moet daar in wonen? bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen, uh… natuur? bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen, uh… het land is bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwenbouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen, uh… corru bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen bouwen
‘Kijken naar wat iemand in de broek heeft in plaats van in het hoofd’.
Caroline; scherp.
Hoewel ik zonder meer aanneem dat politici, en zeker ook PvdA politici, tot allerlei slinkse streken in staat zijn, heb ik enige moeite te geloven dat Ineke Ketelaar zo’n mailtje verstuurd kan hebben als waarvan hier sprake is. Want zou dat niet een beetje dom zijn om zo’n mailtje te versturen? En kan die Ineke Ketelaar wel zó dom zijn? Gedurende een korte periode heb ik een kijkje kunnen nemen in de keuken van de stadsdeelpolitiek. Daar lopen zeker ook domoren rond, maar dat iemand van het niveau van wethouder een mailtje verstuurt met een oproep aan bezoekers van een afdelingsvergadering om op een gepast moment te applaudisseren, zoiets heb ik nooit meegemaakt.
Wel een leuk beeld, die tochtige parkeergarage, maar de onwaarschijnlijkheid van hetgeen er mee bewezen zou zijn vraagt voor mij om een iets “harder” bewijs.
Ach Kees Rudolf 23:19h,
Laat dit eens op je inwerken…
http://www.slotervaart.amsterdam.nl/bestuur_en/het_bestuur/stadsdeelraad
Wie interesseert het wat of een kandidaat voorzien is van een kittelaar of een tampeloeres?
Geschiktheid lijkt me een veel interessanter criterium.
Vetklep@
Als ik moet kiezen tussen Eurlings of Cramer dan maakt het niet uit, ze liegen allebei of het gedrukt staat en zijn uit om er uit te halen wat er in zit voor eigen gebruik.
Maar als ik een keuze moet maken tussen Palin of Obama dan spijt het me maar volg ik mijn instinct en kies voor Palin.
Die keuze is 100% op wat er tussen de benen zit en niet in het hoofd.
Zeldzaam is de vrouw die de man vrijheid belooft in plaats van een linkse of gelovige ketting die hem voor altijd slaaf maakt van andere mensen.
Een man kan dat niet doen omdat ik een slaaf van zij is maar niet van hij.
Ik heb in de loop der tijd een gloeiende pesthekel aan dit slag mensen gekregen en zal nooit of te nimmer nog ooit op ze stemmen!
Kijk, Ineke Ketelaar stond niet vooraan toen Allah aan het boetseren was, maar daar kan zij ook niks aan doen. en over haar geaardheid wil ik niets weten. Alles in de natuur heeft zijn functie, en Ineke gaat het licht van de PvdA Amsterdam uitdoen.
Hee mister Amerong!!
Waar zat je nou??
Vinkie! Hartstikke druk man, de verhuizing naar Brazilie, les geven op het Amerikaanse Instituut in Asuncion, het huishouden, de honden, en dan moet er tussendoor ook nog gezopen worden. Maar het gaat goed hoor, al maakt ons Joost zich soms bezorgd, maar dat zit in zijn karakter.